Close
(0) محصول
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
دسته بندی محصولات
  Filters
  Preferences
  جستجو

  سامسونگ وارد دنیای متاورس می شود.

  سامسونگ وارد دنیای متاورس می شود.

  سامسونگ به عنوان یک رهبر جهانی در نوآوری و ارتباطات، با ایجاد تجربه ای فراگیر به نام 837X، روابط خود را با مشتریان گسترش داده و وارد دنیای متاورس می شود. مهم نیست در کجای جهان باشید، در این فضا می توانید بازی کنید، برقصید، کشف کنید، خلق کنید و با دیگران در متاورس ارتباط داشته باشید.

  837X متاورس با الگوبرداری از نمایشگاه و فضای آموزشی پرچم دار برند سامسونگ در شهر نیویورک، بر روی پلتفرم Decentraland ساخته شده است و به طور منظم با جهان های جدید مجازی با هدف تکمیل و محتوا برای باز کردن قفل به روزرسانی می شود. 837X را وارد کنید تا سفری با کلکسیون های منحصربه فرد، مناظر شگفت انگیز، مهمانان ویژه و اقدامات پایدار را آغاز کنید.

  اتحاد متاورس و سامسونگ یک اتفاق و حرکت پیشگام در فناوری بلاک چین و فناوری جدید است.

  در استفاده از 837X اولین قدم ساخت آواتار است. می توانید برای ایجاد ظاهری منحصربه فرد، از میان گزینه های مختلف آنچه مدنظر شماست را انتخاب کنید. هنگامی که به 837X بروید، تلاشی را آغاز خواهید کرد که شما را به مکان های غیرقابل تصوری می برد. اگر به شکار گنج علاقه دارید، کاوش 837X و تکمیل چالش را دوست خواهید داشت و جایزه ای که انتظار شما را می کشد، یک مجموعه انحصاری NFT است.

  میزبان در لابی 837X مأموریت شما را برای شروع کار به شما می دهد. این در اصل یک بازی با نام "آنچه مخفی شده را بیابید" با برند سامسونگ است. یافتن جعبه ها مستلزم یک چشم تیزبین است. آنها کاملاً در دیدرس هستند اما در میان زرق وبرق بسیار این فضا دیدن و یافتن آنها بسیار دشوار است.

  در متاورس، در سه جهان متفاوت سفر کنید و هر جعبه ای را که می توانید پیدا کنید بردارید. برای دریافت جایزه فقط پنج مورد طول می کشد، اما اگر هر 10 مورد را بیابید، یک سورپرایز فوق العاده منتظر شما خواهد بود.

  بخش دوم چالش معما است، اما وقتی آن را فهمیدید، یک NFT انحصاری پاداش خواهید گرفت که می توانید هر زمان که بخواهید نشان دهید. کل چالش یک انفجار است. آن را با دوست خود امتحان کنید تا بتوانید بازی را با هم تقسیم کنید و برنده شوید. 

  نظر خود را ارسال کنید