Close
(0) محصول
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
دسته بندی محصولات
  Filters
  Preferences
  جستجو

  طرز استفاده از ساندویچ ساز گوسونیک

  طرز استفاده از ساندویچ ساز گوسونیک

  طرز استفاده از ساندویچ ساز گوسونیک

  اگر اهل فست فودهای سالم باشید، خرید ساندویچ ساز هم لذت آشپزی و هم لذت خوردن یک ساندویچ خوشمزه و تازه را به همراه دارد. اما بعد از خرید این دستگاه، باید طرز استفاده از ساندویچ ساز گوسونیک یا هر برند دیگری را بدانید. معمولا نحوه استفاده از ساندویچ سازهای مختلف یکسان است و اگر یاد بگیرید با یکی از آنها کار کنید، برای استفاده از دستگاه های مشابه هم مشکلی نخواهید داشت. برای تجربه یک گاز خوشمزه از ساندویچ خانگی، در این بخش با راهنمای استفاده از ساندویچ ساز همراه ما باشید. استفاده از این دستگاه ها پیچیدگی خاصی ندارد و می توانید در کمتر از چند دقیقه به راحتی با آنها کار کنید.

  نحوه کار و طرز استفاده از ساندویچ ساز گوسونیک

  دستگاه های ساندویچ ساز اغلب به صورت برقی طراحی می شوند. پس برای شروع، اولین قدم اتصال کابل آن به پریز برق و روشن کردن دستگاه است. در بیشتر ساندویچ سازهای گوسونیک و برندهای معتبر بازار می توانید یک جفت چراغ LED یا نشانگر را روی بدنه آنها ببینید. زمانی که دستگاه را به برق می زنید، چراغ LED قرمز می شود که به معنای روشن شدن دستگاه است. هر زمان که صفحه های داخلی ساندویچ ساز به اندازه کافی گرم شود، چراغ LED به رنگ سبز درمی آید.

  اگر ساندویچ ساز شما فقط یک چراغ داشته باشد، با اتصال به برق روشن می شود. زمانی که صفحات ساندویچ ساز به اندازه کافی گرم شوند، چراغ خاموش می شود که نشانه آماده بودن دستگاه است.

  پس بعد از روشن کردن ساندویچ ساز باید منتظر گرم شدن صفحات داخلی آن باشید و در این زمان می توانید ساندویچ خودتان را آماده کنید.

  معمولا از نان تست برای درست کردن ساندویچ استفاده می کنند. اگر شما هم طرفدار این نوع نان هستید پیشنهاد می کنیم پیش از قرار دادن آن داخل ساندویچ ساز، لبه های نان را با کمی کره مزه دار کنید تا یک ساندویچ خوشمزه تر داشته باشید.

  برای قرار دادن نان روی صفحات ساندویچ ساز، اگر صفحات از جنس چدن باشند مشکلی نخواهید داشت؛ زیرا نان به صفحات چدنی نمی چسبد. اما اگر صفحات چدنی نبود، می توانید روی صفحات کمی روغن اسپری کنید تا نان به آنها نچسبد.

  بعد از اینکه ساندویچ ها را درون دستگاه گذاشتید و درب آن را بستید، فقط باید منتظر بمانید!

  انواع ساندویچ ساز گوسونیک و برندهای به نام، در هر دو بخش بالا و پایین خود المنت های گرم شونده دارند. پس لازم نیست ساندویچ ها را زیر و رو کنید و نگران سوختن آنها باشید. بعد از 3 تا 5 دقیقه، ساندویچ شما آماده خواهد بود. حالا نوبت یک صبحانه یا عصرانه دلچسب و یک گاز تازه از ساندویچ خانگی است!

  راهنمای استفاده از ساندویچ ساز برای تهیه انواع غذا

  بسیاری از افراد زمانی که طرز استفاده از ساندویچ ساز گوسونیک یا برندهای دیگر را جستجو می کنند توقع دارند فقط با آماده سازی مدل های مختلف ساندویچ آشنا شوند. اما شما با خرید دستگاه ساندویچ ساز، به جز ساندویچ می توانید غذاهای دیگر را هم آماده کنید.

  می پرسید با ساندویچ ساز چی بپزم؟! انواع وافل، اسنک، پیراشکی، کوکی میکر، اسنک تخم مرغی و تقریبا هر غذایی که بر پایه نان باشد را می توانید با این دستگاه آماده کنید.

  ساندویچ ساز برندهای مختلف ظاهر تقریبا مشابهی دارند که از دو صفحه گرم شونده از جنس چدن یا تفلون تشکیل می شوند. اندازه این صفحات ممکن است متفاوت باشد. پس پیش از آماده کردن ساندویچ ها، در زمان خرید نان به ابعاد ساندویچ ساز خودتان توجه داشته باشید.

  اگر از پنیرهای ورقه ای در ساندویچ خود استفاده کردید، بهتر است ساندویچ را در مرکز صفحات دستگاه قرار دهید تا در صورت بیرون آمادن پنیر، مواد غذایی از داخل ساندویچ ساز بیرون نریزد.

  راهنمای نگهداری از ساندویچ ساز

  قبل از استفاده از ساندویچ ساز، باید صفحات آن را تمیز کنید. معمولا برشته شدن نان در داخل دستگاه باعث ریزش خرده نان ها یا مواد غذایی دیگر می شود. معمولا نیازی به شستن دستگاه نیست؛ کافی است یک پارچه پنبه ای نم دار را روی صفحات دستگاه بکشید و خرده نان ها و مواد غذایی دیگر را از آن خارج کنید. این کار را هم قبل از استفاده و هم بعد از استفاده از دستگاه انجام دهید.

  حال که طرز استفاده از ساندویچ ساز گوسونیک را می دانید، نکته مهم دیگر در رابطه با این دستگاه تمیز کردن چربی هایی است که روی آن می ماند. بهترین زمان برای پاک کردن چربی ها بعد از آماده شدن ساندویچ است. هر چه زودتر چربی ها را پاک کنید، احتمال آلوده شدن دستگاه به باکتری ها و میکروب ها کمتر خواهد بود. زمانی که صفحات ساندویچ ساز گرم است، چربی ها راحت تر پاک می شوند. پس اگر فراموش کردید آن را تمیز کنید، برای تمیز کردن مواد غذایی که چسبیدند یا چربی ها، اول دستگاه را به برق بزنید و منتظر گرم شدن صفحات بمانید.

  اگه مواد غذایی به شدت به صفحات ساندویچ ساز چسبیده باشند، می توانید از مقداری روغن هم برای جدا کردن آنها استفاده کنید. روی لکه ها و مواد غذایی چسبیده، مقدار روغن اسپری کنید و بگذارید چند دقیقه ای روی آنها بماند. سپس با یک پارچه پنبه ای به راحتی آنها را تمیز کنید.

  در نهایت اینکه هیچ جسم نوک تیزی را برای جدا کردن خرده نان ها یا مواد غذایی روی صفحات ساندویچ ساز استفاده نکنید. اجسام نوک تیز مثل چاقو می توانند روی صفحات دستگاه خراش ایجاد کنند و عمر دستگاه تان را کم کنند.

  انواع ساندویچ ساز بهترین برندها در فروشگاه فرفره...

  برای اینکه استفاده از دستگاه های ساندویچ ساز پیچیدگی زیادی نداشته باشد، باید به سراغ محصولات با کیفیت بازار بروید. در این بخش طرز استفاده از ساندویچ ساز گوسونیک را به شما آموزش دادیم؛ از آنجایی که نحوه کار بیشتر ساندویچ سازهای موجود در بازار مشابه است، می توانید با راهنمای استفاده از ساندویچ ساز در این بخش، با هر دستگاه دیگری هم به راحتی ساندویچ خوشمزه آماده کنید. اما زمانی استفاده از ساندویچ سازها لذت بخش است که یک دستگاه خوب داشته باشید.

  در فروشگاه اینترنتی فرفره انواع ساندویچ سازها از بهترین برندها را برای شما عزیزان فراهم کردیم. اگر ساندویچ ساز شما به خوبی کار نمی کند یا صفحات آن به اندازه کافی گرم نمی شود، بهتر است به فکر خرید یک دستگاه مرغوب باشید. ساندویچ سازها را در فروشگاه اینترنتی فرفره بررسی کنید و با مقایسه قیمت آنها، بهترین انتخاب را برای تجربه یک گاز خوشمزه سفارش دهید!

  نظر خود را ارسال کنید