Close
(0) محصول
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
دسته بندی محصولات
  Filters
  Preferences
  جستجو

  هدست واقعیت ترکیبی اپل از اسکن عنبیه برای پرداخت های مالی استفاده می کند.

  هدست واقعیت ترکیبی اپل از اسکن عنبیه برای پرداخت های مالی استفاده می کند.

  طبق گزارش‌ها، هدست واقعیت ترکیبی اپل از ویژگی اسکن عنبیه چشم برخوردار خواهد بود و می تواند کاربران را شناسایی کند. گفته می شود از این ویژگی برای ورود به حساب های کاربری و پرداخت های مالی و گزارش گیری استفاده می شود.

  هدست واقعیت ترکیبی اپل می تواند با اسکن عنبیه چشم، مانند حسگر اثر انگشت و Face ID در گوشی های موبایل و سایر گجت ها عمل کند و حتی جایگزین آنها باشد. درواقه در این هدست سیستم ردیابی چشم، دارای یک فرستنده و گیرنده است که می تواند حرکات چشم را تجزیه و تحلیل کند.

  طبق گزارش The Information، هدست واقعیت مجازی و واقعیت افزوده اپل از اسکن عنبیه برای احراز هویت پرداخت‌ها و ورود کاربران به حساب‌هایشان استفاده می‌کند. فناوری تشخیص عنبیه استفاده از یک دستگاه را برای چندین نفر آسان تر می کند و به آنها امکان می دهد تا به سرعت از داخل هدست پرداخت ها را انجام دهند، درست مانند سایر محصولات آیفون که به افراد این امکان را می دهد با اسکن اثر انگشت یا Face ID خود وارد گوشی شوند و اطلاعات و پرداخت های خود را تایید کنند.

  اگر سیستم اسکن چشم بتواند مشابه عملکرد اثر انگشت یا Face ID اپل کار کند و این گزارش درست باشد، وجود سیستم جدید اسکن چشم یک مزیت فوق العاده نسبت به هدست Quest Pro است که به تازگی معرفی شده است.

  طراحی و مشخصات هدست واقعیت ترکیبی اپل

  هدست واقعیت ترکیبی اپل

  اپل از 14 دوربین برای طراحی این هدست استفاده کرده است تا دقت بالاتری داشته باشد. هم چنین هدست واقعیت ترکیبی اپل 4 دوربین بیشتر از هدست کوئست پرو دارد. در ساخت این گجت از پارچه های مشبک، آلومینیوم و شیشه استفاده می شود. 

  طراحی ظاهری این عینک درست مانند یک عینک اسکی است و وزن سبکی دارد. در مورد وزن هم در رقابت با کوئست پرو پیروز است و وزن کمتری دارد. 

  تحلیلگران Ming-Chi Kuo همچنین ادعا کردند که هدست واقعیت ترکیبی اپل با یک سیستم ردیابی چشم پیشرفته که دارای یک فرستنده و یک گیرنده است، عرضه خواهد شد. گیرنده، حرکت کره چشم را بر اساس تغییر ارزیابی می کند در حالی که انتهای فرستنده طول موج های متفاوتی از نور نامرئی را ارائه می دهد. او افزود که این امر به روشی بصری تر برای استفاده از Apple Pay استفاده می شود.

  هدست واقعیت ترکیبی اپل، اخیراً در اخبار بسیار منتشر شده است. انتظار می‌رود این دستگاه در اوایل سال 2023 عرضه شود. گفته می‌شود که شرکت مستقر در کوپرتینو از پردازنده M2 خود با 16 گیگابایت حافظه برای هدست واقعیت ترکیبی استفاده می‌کند. که این می تواند به کاربران اجازه دهد تا چیزهای نامرئی خاصی را مشاهده کنند. کاربران ممکن است بتوانند حتی نشت گاز و سیگنال های Wi-Fi را از طریق این دستگاه ببینند.

  نظر خود را ارسال کنید