سبک زندگی

با ساندویچ ساز چی بپزم؟

با ساندویچ ساز چی میتونیم بپزیم؟

بعد از خرید ساندویچ ساز احتمالا اولین سوالی که به ذهنتان می رسد این است که: «با ساندویچ ساز چی بپزم؟» خوشبختانه با این دستگاه کوچک که شاید در نگاه اول توجه زیادی را در آشپزخانه تان به خودش جلب نکند، می توان میان وعده های متنوعی آماده کرد. یک ساندویچ ساز باکیفیت، همان لوازم پخت و پزی است که افراد دارای مضیقه وقت عاشقش خواهند شد! چون با مواد اولیه ساده که در هر خانه ای پیدا می شود و در کمترین زمان ممکن صبحانه، ناهار، شام یا میان وعده خوشمزه شما آماده می شود. در این بخش از بین انواع غذاهایی که می توانید با این غذا ساز آماده کنید، دستور تهیه چند غذای فوق العاده را برای شما آماده کردیم. همراه ما باشید.

1. وافل، میان وعده خوش طعم با ساندویچ ساز

با ساندویچ ساز چی میتونیم بپزیم؟
وافل: یکی از جذاب تریم میان وعده هاست که می تونیم با ساندویچ ساز درستش کنیم

حتما نام دستگاه وافل ساز به گوشتان خورده است؛ اما بدون خرید این دستگاه و با داشتن یک ساندویچ ساز هم می توانید وافل هایی خوشمره آماده کنید. برای آماده کردن وافل ابتدا دستگاه را روشن کنید و صفحات آن را با مقداری روغن یا کره چرب کنید.

مواد اولیه مورد نیاز: آرد، بیکینگ پودر، شکر، تخم مرغ، شیر، کره، وانیل

آرد، بیکینگ پودر و شکر را با یکدیگر مخلوط کنید. سفیده و زرده تخم مرغ را جدا کنید و به صورت جدا از هم آنها را هم بزنید. شکر، کره و وانیل را باید به زرده اضافه کنید و بعد از هم زدن، مواد را به جز سفیده تخم مرغ، به یکدیگر اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. در مرحله آخر باید سفیده تخم مرغ را به مخلوط آماده شده اضافه کنیم.

حالا ماده مورد نیاز برای تهیه وافل آماده شده و کافی است آن را با قاشق در ساندویچ ساز بریزیم. زمانی که وافل به رنگ طلایی درآمد و رنگ ماده اولیه عوض شد یعنی وافل شما آماده شده است.

2. خاگینه میکری، میان وعده خوشمزه

یکی دیگر از میان وعده های خوش طعم و عطری که می توان با ساندویچ ساز آماده کرد، خاگینه میکری است. برای تهیه این میان وعده مواد اولیه زیر را آماده کنید.

مواد اولیه مورد نیاز: آب، شکر، زعفران، گلاب، تخم مرغ، وانیل، روغن، ماست، آرد، بیکینگ پودر

برای آماده کردن این غذا باید آب و شکر روی حرارت مخلوط شده و به جوش آیند. سپس زعفران و گلاب را به آن اضافه می کنیم و تا سرد شدن این مخلوط صبر می کنیم. تخم مرغ و وانیل را با هم مخلوط می کنیم و پس از هم زدن این ترکیب، ماست و روغن را به آن اضافه می کنیم. بعد از ترکیب همه این مواد با هم در مرحله آخر آرد و بیکینگ پودر را اضافه می کنیم؛ می توانید مقداری هم زغفران اضافه کنید و ترکیب نهایی را به خوبی مخلوط کنید.

حالا وقت آن است که ساندویچ ساز را روشن کنیم و صفحات آن را با روغن یا کره چرب کنیم. سپس ماده آماده شده را روی صفحه آن میزیریم تا آماده سرو شود.

3. تهیه کوکی میکری با ساندویچ ساز

با ساندویچ ساز چی میتونیم بپزیم؟
کوکی های بیکری رو می تونید خودتون هم با ساندویچ ساز ها درست کنید.

یکی دیگر از جواب های خوشمزه به سوال «با ساندویچ ساز چی بپزم» کوکی میکری است. این میان وعده در بین بچه ها هم طرفدار زیادی دارد و می توانید آن را به عنوان صبحانه یا عصرانه آماده کنید. برای تهیه این غذا به مواد زیر نیاز دارید.

مواد اولیه مورد نیاز: آرد، بیکینگ پودر، تخم مرغ، وانیل یا هل، شیر یا آب، کره، شکر، پودر کاکائو

در مرحله اول باید آرد و بیکینگ پودر را مخلوط کنیم؛ برای خوش طعم شدن در این مرحله مقداری هم پودر کاکائو اضافه می کنیم. سپس شکر را با کره به طور کامل مخلوط می کنیم تا جایی که حالت کِرِم مانند پیدا کند. تخم مرغ ها را به این ترکیب اضافه می کنیم و بعد از خوب مخلوط شدن، ترکیب آرد را به صورت آرام آرام به آن اضافه می کنیم و به مخلوط کردن ادامه می دهیم.

حالا ماده کوکی ما آماده شده و کافی است آن را روی صفحه تفلن بریزیم. البته فراموش نکنید که صفحات ساندویچ ساز را به خوبی با روغن یا کره چرب کنید. اگر صفحات قابل تعویض هستند برای پخت این کوکی ها بهتر است از صفحه تخت و ساده آن استفاده کنید. با آماده شدن کوکی میکری بوی کیک به مشام می رسد و میان وعده خوشمزه شما آماده است.

4. اسنک خوشمزه با ساندویچ ساز

اگر از شما پرسیدند با ساندویچ ساز چی بپزم حتما تهیه اسنک را پیشنهاد دهید. اسنک میان وعده ای جذاب و خوشمزه است و کمتر کسی را پیدا می کنید که از آن خوشش نیاید. برای آماده کردن اسنک می توان طبق هر سلیقه ای، مواد اولیه را انتخاب کرد. یکی از خوشمزه ترین اسنک ها، اسنک تخم مرغ است که می توان آن را به عنوان صبحانه هم آماده کرد.

مواد اولیه مورد نیاز: تخم مرغ، کره، نان تست، پنیز پیتزا رنده شده، ادویه

برای آماده کردن اسنک تخم مرغی ابتدا باید تخم مرغ ها را آب پز کرد. بعد از آن باید تخم مرغ را ریز کرده یا حتی رنده کنید. سپس آنها را با کره و پنیر پیتزا مخلوط کنید و ادویه هایی مثل فلفل سیاه یا آویشن و نمک را برای خوش طعم شدن به آن اضافه کنید. مواد اولیه آماده شده اند؛ حالا کافی است آنها را لابه لای 2 نان تست قرار دهید و نان ها را در دستگاه ساندویچ ساز بگذارید تا یک صبحانه فوق العاده مقوی و خوشمزه آماده شود.

5. پنینی فوق العاده با ساندویچ ساز

با ساندویچ ساز چی میتونیم بپزیم؟
متنوع ترین ساندویچ های پنینی را می توانید با ساندویچ ساز ها درست کنید.

بعد از خرید بهترین مارک ساندویچ ساز حتما لذت آماده کردن پنینی را هم با آن تجربه کنید. اگر طرفدار فست فود هستید، آماده کردن یک پنینی سالم و خوشمزه تجربه ای فوق العاده برای شما خواهد بود. برای تهیه این غذا مواد زیر را آماده کنید.

مواد اولیه مورد نیاز: ژامبون مرغ یا گوشت (یا فیله مرغ)، پنیر ورقه ای گودا، کاهو، گوجه، سس، نان تست یا نان باگت

اگر از نان باگت استفاده می کنید آنها را به اندازه مناسب ساندویچ ساز آماده کنید. قبل از اینکه نان ها را داخل دستگاه قرار دهید، بگذارید صفحات دستگاه گرم شود. برای آماده کردن پنینی روی یک سطح از نان مقداری سس می ریزیم و آن را روی سطح نان پخش می کنیم. سپس یک ورق ژامبون یا فیله مرغ را روی آن قرار می دهیم و بعد از آن پنیر ورقه ای گودا را می گذاریم. دوباره یک لایه ژامبون و یک لایه پنیر گودا اضافه می کنیم.

معمولا برای آماده کردن پنینی از 3 لایه پنیر و ژامبون استفاده می کنند. در نهایت می توانید سس دلخواه خودتان را روی لایه آخر بریزید تا طعم پنینی به سلیقه و مذاق تان خوش آید. در نهایت نان دوم را روی ساندویچ می گذاریم.

حالا نوبت به قرار دادن ساندویچ در دستگاه است. آنها را داخل دستگاه بگذارید تا به صورت گریل آماده شوند. برای این کار چند دقیقه زمان کافی است. ساندویچ پنینی شما آماده است!

خرید انواع ساندویچ ساز از فروشگاه اینترنتی فرفره

در این بخش بهترین غذاهایی که می توان با ساندویچ ساز آماده کرد را یاد گرفتیم. اگر در فکر خرید ساندویچ ساز باکیفیت هستید، در فروشگاه اینترنتی فرفره می توانید انواع بهترین برندها را با یکدیگر مقایسه کرده و آنها را با بهترین قیمت بازار خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی فرفره برای خرید بهترین محصولات با ضمانت اصالت و کیفیت در کنار شماست.

غزل وثیق

کارشناس IT و فعال در حوزه SEO که این گوشه کنارا به UI ,UX و طراحی هم علاقه دارم 😎😉

پرفروش ترین ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا