آموزش و ترفند فرفره

بهترین روش دانلود از یوتیوب با گوشی و کامپیوتر

برای هر کاربری دانلود کردن ویدیو از یوتیوب از طریق گوشی موبایل هوشمند یا کامپیوتر مقدور نیست، زیرا تنها کسانی قادر به دانلود کلیپ از یوتیوب هستند که دارای اشتراک ماهانه باشند. حتما برای شما نیز این سوال پیش آمده است که آیا بدون داشتن اشتراک، نمی توان از این ویدیوها استفاده کرد؟ در این مقاله سعی خواهیم کرد با پاسخ دادن به این سوال بهترین روش دانلود از یوتیوب را با شما به اشتراک بگذاریم.

روش دانلود از یوتیوب با کامپیوتر

شاید سوال بسیاری از کاربران کامپیوتر این باشد که چطور می توانیم ویدیوهای یوتیوب را در کامپیوتر خود ذخیره کنیم؟ راه های مختلفی برای دانلود ویدیو از یوتیوب وجود دارد که شما با توجه به نیازهای خود می توانید بهترین روش را انتخاب کنید.

آموزش ساخت جیمیل (gmail) در گوشی

برای استفاده از خدمات گوگل مانند یوتیوب، گوگل لنز و غیره، ابتدا باید یک جیمیل برای خود بسازید تا بتوانید به این خدمات دسترسی پیدا کنید. در این مقاله ساخت جیمیل را به راحت ترین روش آموزش خواهیم داد.

روش اول: نصب نرم افزارهای دانلود

یکی از روش هایی که شما می توانید با استفاده از آن به راحتی ویدیو مورد نظر خود را دانلود کنید، نصب نرم افزارها و اپلیکیشن های مختلف است. بیشتر این نرم افزارها انواع نسخه های سیستم عامل های مختلف را پشتیبانی می کنند که همین امر باعث شده تا طرفداران خاص خود را پیدا کنند.

نرم افزارهای پیشنهادی

 • 4K Video Downloader
 • Free download manager
 • WinX YouTube Downloader
 • VideoProc
 • YouTube Downloader HD
 • Internet Download Manager

بهترین روش دانلود از یوتیوب

با یک بار نصب هر یک از این نرم افزارهای پیشنهادی، شما می توانید از قابلیت های بالای آنها در دانلود ویدیو استفاده کنید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که برای استفاده از این نرم افزارها به برنامه های تغییر IP نیاز دارید.

روش استفاده از نرم فزار:

پس از نصب نرم افزار باید لینک ویدیوی مورد نظر خود در یوتیوب را کپی کنید و در فیلد دانلود درون نرم افزار قرار دهید. بعد از جستجو کردن ویدیو توسط برنامه، شما با کلیک کردن بر روی دکمه دانلود در محیط کاربری نرم افزار امکان دانلود ویدیو، با کیفیت های مختلف را خواهید داشت. در پایان نیز با ذخیره کردن آن در مسیری که خود تعیین کرده اید، فرآیند دانلود ویدیو از یوتیوب در کامپیوتر آغاز می شود.

روش دوم: افزونه دانلود از یوتیوب با مرورگرها

اغلب کاربرانی که از مرورگرهای مختلفی مانند کروم، فایرفاکس، سافاری وغیره استفاده می کنند، می توانند با نصب و استفاده از افزونه های مختلفی که در این مرورگرها وجود دارد، به راحتی ویدیوهای یوتیوب را از طریق کامپیوتر دانلود کنند.

افزونه های پیشنهادی:

 • Video DownloadHelper: افزونه دانلود از یوتیوب برای فایرفاکس
 • FVD Video Downloader: افزونه دانلود ویدیو از یوتیوب برای فایرفاکس
 • Easy Video Downloader: افزونه دانلود یوتیوب در گوگل کروم

برای استفاده از این روش، می بایست افزونه مورد نظر را از طریق مرورگر دانلود کرده و بعد از آن، به طور مثال در مرورگر کروم با کلیک بر روی گزینه Add to chrome آن را به مرورگر خود اضافه کنید. بعد از اضافه شدن افزونه با کلیک بر روی گزینه Grant Permission دسترسی های لازم برای دانلود ویدیو از یوتیوب با کامپیوتر فراهم می شود. البته در خصوص نصب افزونه از شما اجازه گرفته می شود که شما با کلیک بر روی گزینه Allow، این اجازه را صادر خواهید کرد.

حالا دیگر با خیال راحت می توانید با انتخاب کیفیت مورد نظر ویدیو خود را و یا حتی صوت آن را به تنهایی دانلود کنید.

روش سوم: دانلود مستقیم از یوتیوب با تغییر آدرس

به کسانی که دوست ندارند نرم افزاری را برای دانلود ویدیو نصب کنند و یا به دنبال آسان ترین و بهترین روش دانلود از یوتیوب هستند، این راه را پیشنهاد می کنیم. در این روش کافی است شما با ایجاد تغییراتی کوچک در آدرس ویدیو، بدون نصب هیچ گونه نرم افزاری آن را دانلود کنید. در این روش سریع و آسان، شما با تغییر و اضافه کردن یک پیشوند و یاپسوند به آدرس یا لینک ویدیو، وارد سایت دیگری شده و اجازه دانلود ویدیو از یوتیوب برای شما داده می شود.

 • اضافه کردن پیشوند SS قبل از حرف y در آدرس ویدیو
  مثال: www.SSyoutube.com/youraddress
 • اضافه کردن پیشوند pwn قبل از حرف y در آدرس ویدیو
  مثال: www.pwnyoutube.com/youraddress
 • اضافه کردن پیشوند vd قبل از حرف y در آدرس ویدیو
  مثال: www.vdyoutube.com/youraddress
 • اضافه کردن پسوند pp به انتهای کلمه youtube در آدرس ویدیو
  مثال: www.youtubepp.com/youraddress

ابتدا شما یکی از پیشوندها و یا پسوندهای بالا را به آدرس ویدیو اضافه می کنید، سپس کلیک Enter صفحه کلید خود را زده تا به بخش دانلود ویدیو وارد شوید. حال در صفحه ای به اسم Online Video Downloader می توانید ویدیو مورد نظر خود را با فرمت و کیفیت دلخواه دانلود کنید. آیا به نظر شما این روش بهترین روش دانلود از یوتیوب نیست؟ بهتر است برای قضاوت بهتر، یک بار این روش را امتحان کنید.

بهترین روش دانلود از یوتیوب

دانلود ویدیو از یوتیوب با گوشی

با توجه به در دسترس بودن امکانات موجود و قیمت مناسب تلفن های همراه هوشمند نسبت به کامپیوتر، بیشتر کاربران از آن استفاده می کنند. با توجه به قابلیت هایی که گوشی هوشمند در اختیار کاربرانش قرار می دهد، آنها می توانند به راحتی ویدیو مورد نظر خود را از هر سایت و وب سایتی مانند یوتیوب دانلود کرده و تماشا کنند. برای اینکه بتوانید تجربه موفق و راحتی را در دانلود ویدیو از یوتیوب با گوشی را داشته باشید، همچنان ما را در فرفره دنبال کنید.

گوشی اندروید

در گوشی های اندرویدی تکنیک های مختلفی وجود دارد تا بتوانید ویدیو مورد نظر خود را از یوتیوب دانلود کنید. در ادامه به بررسی این تکنیک ها می پردازیم.

1. دانلود ویدیو با استفاده از نرم افزار

با نصب یک سری از نرم افزارهایی که به شما پیشنهاد می دهیم، می توانید به راحتی ویدیو مورد نظر خود را از یوتیوب دانلود کنید. البته باید توجه داشته باشید که به دلیل اینکه، از نظر یوتیوب دانلود ویدیوها غیر قانونی است، شما نمی توانید از طریق Google Play این نرم افزارها را دانلود کنید و باید از طریق سرچ مرورگر گوشی خود آنها را دانلود کرده و نصب کنید.

نرم افزارهای پیشنهادی

 • Newpipe android
 • TubeMate
 • YouTube Downloader Plus
 • YouTube Go
 • Videoder
 • ADM

بهترین روش دانلود از یوتیوب با گوشی نصب یکی از برنامه های بالاست. بعد از نصب نرم افزار، باید لینک ویدیو را از قسمت Share و با انتخاب Copy Link، کپی کرده و در بالای نرم افزار آن را الصاق (Paste) کنید. بعد از چند ثانیه ویدیو نمایان داده شده و شما با انتخاب گزینه بارگیری آن را با فرمت دلخواه خود بر روی گوشی دانلود خواهید کرد.

2. دانلود ویدیو با تغییر آدرس

یکی از ساده ترین راه حل ها برای دانلود ویدیو از یوتیوب با گوشی، تغییر آدرس ویدیو است. در بخش بررسی روش های دانلود ویدیو از یوتیوب با کامپیوتر این مورد را به دقت بررسی کردیم. روش انجام کار در گوشی تفاوتی با کامپیوتر ندارد.

گوشی آیفون یا سیستم عامل ios

بسیاری از کاربران ایرانی دارای گوشی با سیستم عامل ios هستند. برای این گوشی ها نیز روش های بالا را با کمی تغییر می توان استفاده کرد. به طور مثال با نصب نرم افزارهایی همچون inovideo ,Documents by Readdle از app store گوشی و راه اندازی آن و یا با تغییر آدرس به وسیله اضافه کردن پیشوند و یا پسوندهایی همچون pp ،ss ،pwn ،vd ویدیو دلخواه خود را با کیفیت مورد نظر خود دانلود کنید.

در آخر

دانلود ویدیو از یوتیوب با کامپیوتر و گوشی به دلیل نداشتن اکانت پرمیوم از جمله مشکلاتی است که ممکن است هر کاربری با آن روبه رو شود، اما با توجه به مطالب گفته شده می توانید به راحتی بهترین روش دانلود از یوتیوب را با توجه به امکانات خود انتخاب کرده، ویدیو مورد نظر را با بهترین کیفیت دانلود کرده و بعدا به صورت آفلاین تماشا کنید.

غزل وثیق

کارشناس IT و فعال در حوزه SEO که این گوشه کنارا به UI ,UX و طراحی هم علاقه دارم 😎😉

پرفروش ترین ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا