آموزش و ترفند فرفره

تنظیمات ساعت گرین لاین Green Lion

تنظیمات ساعت گرین لاین

بعد از خرید ساعت هوشمند، اولین دغدغه تنظیم آن است. تنظیمات در انواع ساعت های هوشمند با توجه به سیستم عامل آنها متفاوت است؛ اما بخش های مشابه زیادی هم در بین آنها دیده می شود که بعد از اولین ساعت هوشمند و کلنجار رفتن با آن، تمام بخش های تنظیمات این گجت ها را یاد می گیرید. در این بخش با تنظیمات ساعت گرین لاین آشنا می شویم که یکی از ساعت های هوشمند پرفروش بازار است. ساعت های هوشمند گرین لاین به دلیل شباهت ظاهری زیادی که به اپل واچ دارند و قیمت اقتصادی شان، محبوبیت زیادی به دست آوردند. اپلیکیشن یا برنامه ساعت گرین لاین مخصوص به خودش است که با نصب آن روی گوشی موبایل، می توانید به تنظیمات بخش های مختلف ساعت، دسترسی داشته باشید. در ادامه با این ساعت های هوشمند و بخش های مختلف در آنها بیشتر آشنا می شویم.

تنظیمات ساعت گرین لاین برای راه اندازی ساعت

برای افرادی که در دنیای گجت های پوشیدنی تازه کار محسوب می شوند، شاید راه اندازی اولیه یک ساعت هوشمند پیچیده باشد. خوشبختانه در ساعت های گرین لاین با وجود دکمه های مختلفی که تعبیه شده، روند ساده ای را برای راه اندازی دارید.

در این ساعت ها یک دکمه چرخشی دیده می شود و به جز این دکمه، یک دکمه معمولی وجود دارد که دکمه پاور یا خاموش و روشن کردن ساعت است. پس بعد از خارج کردن ساعت از جعبه، کافی است روی این دکمه فشار بیاورید تا روشن شدن نمایشگر ساعت را ببینید.

بعد از روشن شدن ساعت، قبل از اتصال گوشی می توانید نگاهی به منوها بیندازید. برخی از قابلیت ها قبل از اتصال گوشی مثل تغییر واچ فیس و تنظیم روشنایی در اختیار شماست. برای اینکه وارد بخش منوها شوید کافی است انگشت خودتان را روی نمایشگر از بالا به پایین بکشید تا به بخش تنظیمات اولیه برای راه اندازی ساعت برسید. در این بخش یک آیکن QR کد دیده می شود که با ضربه روی آن، کد QR برای نصب اپلیکیشن گرین لاین نمایش داده می شود.

حالا کافی است از طریق گوشی موبایل خودتان و با دوربین یا اسکنر کد آن، این کد را اسکن کنید تا به لینک نصب برنامه برسید. برنامه ساعت گرین لاین هم برای گوشی های اندرویدی در گوگل پلی استور و هم برای گوشی آیفون در اپ استور وجود دارد. نام این برنامه «MActivePro» است و به راحتی روی گوشی موبایل نصب می شود.

بعد از نصب و ورود به برنامه، باید مدل ساعت گرین لاین خودتان را انتخاب کنید و با روشن کردن بلوتوث گوشی، مراحل را تا انتها دنبال کنید تا ساعت هوشمند به گوشی موبایل متصل شود.

تنظیمات ساعت هوشمند سامسونگ

در این مقاله تنظیمات اولیه ساعت هوشمند را می آموزیم تا از امکانات این ساعت ها به درستی استفاده کنیم.

تنظیمات ساعت گرین لاین برای تعیین ساعت و تاریخ

اولین بخشی که بیشتر افراد به سراغ تنظیم آن می روند، ساعت و تاریخ است. برخی از ساعت های هوشمند بعد از اتصال به گوشی موبایل به صورت اتوماتیک، تاریخ و ساعت را از روی گوشی موبایل شما تنظیم می کنند و لازم نیست برای این بخش از تنظیمات کاری انجام دهید. این قابلیت را می توان در انواع گلکسی واچ ها و اپل واچ ها دید. اما شاید در ساعت هوشمند گرین لاین بعد از اتصال بلوتوثی و تنظیم اولیه، تاریخ و ساعت تنظیم نشد.

برای تنظیم تاریخ و ساعت کافی است از منوی ساعت، گزینه ای که یک آیکنی شبیه چرخ دنده دارد را انتخاب کنید تا امکان تنظیم ساعت و تاریخ فراهم شود. تنظیم این بخش بعد از نصب برنامه ساعت گرین لاین هم امکان پذیر خواهد بود.

تنظیمات مختلف در منوهای ساعت هوشمند گرین لاین

در این ساعت هوشمند که با منویی جذاب و شبیه به اپل واچ عرضه شده، بخش های مختلف، مثل واچ فیس، منوها و… قابل تنظیم هستند. معمولا دکمه ای که روی ساعت های هوشمند گرین لاین به شکل چرخان طراحی می شود برای تغییر واچ فیس است. با چرخاندن این دکمه، واچ فیس های مختلف روی صفحه نمایش ظاهر می شود که می توانید مدل دلخواه تان را قرار دهید. یکی از جذابیت های انواع ساعت هوشمند گرین لاین داشتن واچ فیس های متحرک در تنوع فوق العاده است که هر سلیقه ای را پوشش می دهد.

یکی از تنظیمات ساعت گرین لاین تغییر واچ فیس ساعت است. برای تغییر واچ فیس اگر ساعت هوشمند شما دکمه چرخان نداشت، کافی است انگشت خودتان را برای چند ثانیه روی نمایشگر فشار دهید تا امکان انتخاب واچ فیس های دیگر هم فراهم شود.

برای دسترسی به بخش های مختلف در ساعت هوشمند گرین لاین کافی است انگشت خودتان را روی نمایشگر در جهت های مختلف به حرکت درآورید. مثلا کشیدن انگشت از بالا به پایین شما را به منوی اصلی می برد که امکان تنظیم موارد زیادی در آن جا وجود دارد.

با کشیدن انگشت از سمت چپ به سمت راست، لیستی از آخرین بخش های مورد استفاده خودتان را می بینید و با کشیدن انگشت در جهت راست به چپ، شورتکات های مختلف برای استفاده وجود دارد. می توانید برنامه هایی که استفاده زیادی از آنها دارید را به صورت شورتکات به این بخش اضافه کنید تا دسترسی سریع به آنها داشته باشید.

تنظیم ساعت هوشمند برای تماس و اعلان ها

برای تنظیم بخش های مختلف در این ساعت هوشمند، می توانید وارد بخش های مختلف آن در منو شوید. به عنوان مثال می توانید انواع برنامه های پیام رسان، مثل واتساپ، تلگرام و برنامه پیامک گوشی موبایل خودتان را با ساعت همگام سازی کنید تا تمام نوتیفیکیشن های مربوط به آنها را روی ساعت هوشمند خود ببینید.

متن پیامک ها و پیام های متنی در برنامه های پیام رسان مثل واتساپ، روی نمایشگر ساعت ظاهر می شود. این ساعت از زبان فارسی پشتیبانی می کند، اما کلمات فارسی در آن در پیام های متنی با حروف جدا از هم و از آخر به اول قابل خواندن هستند. هر چند که می توانید متوجه پیام های کوتاه فارسی شوید، اما خواندن پیام های طولانی فارسی با این ساعت ها ساده نیست.

یکی دیگر از تنظیمات ساعت گرین لاین انتخاب 5 مخاطب است که به لیست تماس های خودتان روی ساعت اضافه می کنید. بعد از اضافه کردن این مخاطب ها، می توانید زمانی که ساعت از طریق بلوتوث به گوشی موبایل متصل است، از شماره گیر ساعت هوشمند استفاده کنید و به این مخاطب ها زنگ بزنید. این قابلیت در تمام ساعت های هوشمند گرین لاین دیده نمی شود و فقط در مدل هایی که امکان مکالمه دارند، در دسترس است.

در بین ساعت های هوشمند گرین لاین، در برخی از آنها چندین نوع منو طراحی شده که می توانید حتی ترتیب چینش منو و ظاهر آن را با توجه به سلیقه خودتان تنظیم کنید. در ضمن زمانی که در منوی ساعت هستید، با کلید چرخشی ساعت می توانید از منو، دور یا به آن نزدیک شوید تا گزینه های مختلف را به سادگی ببینید و گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

نصب برنامه روی ساعت هوشمند سامسونگ

برنامه های مختلفی برای ساعت های هوشمند سامسونگ وجود دارد که می توانید با نصب آن ها، امکانات این ساعت های هوشمند را چند برابر کنید. پس در این مقاله همراه ما باشید.

قابلیت های مختلف در برنامه ساعت گرین لاین

بعد از نصب برنامه یا اپلیکیشن مخصوص ساعت هوشمند گرین لاین، بخش های مختلفی در دسترس شما قرار می گیرد و می توانید هم واچ فیس های جدید دانلود کنید و هم اطلاعات مربوط به فعالیت های ورزشی، ضربان قلب، وضعیت خواب و… را در برنامه دنبال کنید.

در داخل اپلیکیشن و بخش تنظیمات ساعت گرین لاین، تنوعی از واچ فیس های مختلف متحرک و ثابت وجود دارد که با دانلود هر کدام از آنها، می توانید واچ فیس جدیدی را امتحان کنید. به جز این بخش، داده های مربوط به معیارهای سلامتی و فعالیت های ورزشی نیز در این برنامه ذخیره می شود.

یعنی با نصب این برنامه می توانید روند دنبال کردن فعالیت های ورزشی خودتان را ببینید یا وضعیت خواب را رصد کنید و آخرین ضربان قلب ثبت شده تان را بررسی کنید. اپلکیشن MactivePro گرین لاین، بخش های مختلفی دارد که بعد از نصب می توانید در بین بخش های مختلف آن بگردید تا با امکانات مختلفش آشنا شوید.

خرید انواع ساعت هوشمند گرین لاین Green Lion

گرین لاین را باید محبوب ترین برند در سال های اخیر بازار ساعت های هوشمند دانست. این برند چینی که ساعت های هوشمند خودش را با طراحی ظاهری شبیه به اپل واچ به بازار عرضه می کند، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. مزیت ساعت های هوشمند این برند این است که در کنار قیمت مقرون به صرفه و کاملا اقتصادی، امکانات جذاب و قابل قبولی را ارائه می دهد. به عنوان مثال ساعت هوشمند گرین لاین مدل Active Pro با داشتن میکروفون داخلی و اسپیکر، امکان برقراری تماس در بستر بلوتوث را فراهم می کند. این قابلیت در ساعت های هوشمند دیگر با قیمت مشابه این ساعت، وجود ندارد.

در این بخش سعی کردیم بخش های کلی مربوط به تنظیمات ساعت گرین لاین را به شما آموزش دهیم. ممکن است بخش های تنظیمات در مدل های مختلف این ساعت کمی تفاوت داشته باشد، اما تنظیمات پایه در تمامی مدل ها یکسان است و می توانید ساعت های مختلف گرین لاین را با این دستورالعمل ها که توضیح دادیم، تنظیم کنید و از برنامه ساعت گرین لاین نهایت استفاده را ببرید.

اگر طرفدار ساعت های اپل واچ هستید و بودجه برای خرید اپل واچ ندارید، خرید ساعت هوشمند گرین لاین را به شما پیشنهاد می دهیم که با قیمت کاملا مناسب، ظاهر و منوهایی که شبیه به اپل واچ است، شما را راضی خواهد کرد. برای بررسی مدل های مختلف این ساعت، می توانید به فروشگاه فرفره سری بزنید و ساعت های این برند را با ضمانت اصالت سفارش دهید.

رضا صنعتی

فارغ التحصیل کارشناسی کامپیوتر اما علاقه‌مند به حوزه های بازاریابی، فروش و دیجیتال مارکتینگ. 💻👨‍💻

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا